Kompressorite rent

elektripump

Pakume rendiks töökindlat ja lihtsalt kasutatavat elektrikompressorit (220 V). Õhupallide täitmiseks õhuga on kõige kiirem vahend elektripump, mis täidab kaks õhupalli korraga ja seda vaid mõne sekundi jooksul. Kompressor ühendatakse vooluvõrku, seega peab olema tagatud elektriühendus. Kompressori minimaalne rendiperiood on 1 ööpäeva hinnaga 12€ + käibemaks.

Täitmis-ja kaunistamisteenus

üritus

Peokorraldusega on alati väga palju tööd, sest vastutama peab erinevate detailide eest. Jätke õhupallidega tegelemine meie hoolde. Täidame õhupallid heeliumi või õhuga ja kaunistame peoruumi Teie ürituse jaoks. Teenust pakume alates 50 õhupallist. Küsige pakkumist müügijuhilt – info@ohupallikeskus.ee

Õhupallikaar ja -sambad

Kellelegi ei jää märkamatuks suur õhupallidest kaar või vahvad õhupallisambad. Valmistame kaari ja sambaid just Teile sobilikes toonides ja kujundusega. Andke oma ideest meile teada aadressil info@ohupallikeskus.ee ja me viime selle täide.
Toolilipsude rent

toolilips

Pulmad ja sünnipäevaruumid saab ilmekamaks muuta toolilipsudega. Lipsudega toolid lisavad pidulikkust ja luksuslikku sära. Rendiks on pakkuda 110 pärlivalget lipsu.