ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Õhupallikeskuse veebipoe isikuandmete vastutav töötleja on Sinihele OÜ asukohaga Tiigikurvi, Padise küla, Harjumaa, 76001, tel +372 555 132 55 ja e-post info@ohupallikeskus.ee

Töötleme Teie nime, telefoninumbrit ja e-posti aadressi; kauba kohaletoimetamise aadressi; pangakonto numbrit; kaupade ja teenuste maksumuse ja maksetega seotud andmeid ehk ostuajalugu.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid, nagu ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed, kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid, nagu e-post, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi.

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmiseks. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Isikuandmeid edastame Veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks. Nime, telefoninumbri ja e-posti aadressi edastame kliendi transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohaletoimetatava kaubaga, siis edastame lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadressi. Raamatupidamises vajalikke isikuandmeid edastame oma raamatupidajale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid edastame infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik Veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Säilitame selliseid andmeid, mida on vaja säilitada raamatupidamiseks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmeid kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikke isikuandmeid säilitatakse seitse aastat.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel info@ohupallikeskus.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul täpsustamaks andmete kustutamise perioodi.