ÜLDTINGIMUSED

Müügitingimused kehtivad Õhupallikeskuse e-poe klientide ja Õhupallikeskuse omaniku Sinihele OÜ vahel kaupade ostmisel tekkivate õiguste ja kohustuste kohta.

Õhupallikeskuse e-poes tellimust vormistades ning ettemaksu sooritades, kinnitab Ostja, et ta on tutvunud müügitingimustega ja on nendega nõus.

Kõikidele toodetele kehtib garantii seaduses ettenähtud korras. Garantiitunnistusena kehtib originaalarve. Palume täpselt jälgida kaubaga kaasas olevat kasutusjuhendit ning järgida vastavaid instruktsioone. Garantii ei kehti juhul, kui kauba puudus on tingitud toote valest kasutamisest või toote kulumisest.

Toodete pildid on illustreerivad ning ei pruugi vastata tegelikkusele.

MÜÜGITEHINGU HIND

Õhupallikeskuse e-poes müüdavate toodete hinnad on toodud eurodes ilma transpordikuluta ning sisaldavad käibemaksu 22%.

Transpordi hind kuvatakse Ostjale ostukorvis pärast kohaletoimetamisviisi valikut. Transpordi hind sõltub valitud kättetoimetamise viisist.

Müügileping loetakse sõlmituks, st tellimuse täitmist alustatakse, kui kogu arve summa on laekunud Sinihele OÜ arvelduskontole, kui pole kokkulepitud teisiti. Teile saadetud arve tuleb tasuda kuni 5 tööpäeva jooksul. Peale 5 tööpäeva möödumist tühistatakse Teie tellimus kui Te ei ole tasunud tellimuses märgitud summat.

KAUBA KOHALE TOIMETAMINE

Tellitud kauba kättesaamiseks on järgnevad võimalused:

Itella SmartPOST’i pakiautomaat – 5.00 EUR

Ostja valib paki saamiseks sobiva pakiautomaadi. Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Ostja (numbrile, mille olete sisestanud tellimusele) telefonile sõnum uksekoodiga.

Omniva pakiautomaat – 5.00 EUR.

Ostja valib paki saamiseks sobiva pakiautomaadi. Kui pakk on soovitud pakiautomaati jõudnud, saadetakse Ostja (numbrile, mille olete sisestanud tellimusele) telefonile sõnum uksekoodiga.

DPD pakiautomaat – 7.20 EUR.

Ostja valib paki saamiseks sobiva pakiautomaadi või pakipoe. Kui pakk on soovitud asukohta jõudnud, saadetakse Ostja (numbrile, mille olete sisestanud tellimusele) telefonile sõnum uksekoodiga.

Kuller – 7.20 EUR.

Paki saab tellida endale koju või kontorisse Venipaki kulleriga. Kuller toimetab kaupasid kohale esmaspäevast reedeni päeva jooksul. Kuller toob kauba tellimuse tasumisest järgmise tööpäeva jooksul eeldusel, et tellimus on tehtud enne kella 10:00.

TELLIMUSE VORMISTAMINE

Ostu sooritamiseks valige välja sobivad tooted ja lisage need ostukorvi. Valitud tooteid saad parempoolses lehe nurgas asuva Ostukorvi  kaudu jooksvalt vaadata ja ostukorvist eemaldada. Ostukorvi lisatud tooted on tellimuse kinnitamiseni saadaval ka teistele soovijatele.

Ostu sooritamiseks võite ennast registreerida või vormistada ost registreerimata, mõlemal juhul tuleb täita kõik nõutavad väljad. Ostu sooritamiseks peab Ostja esitama korrektsed isikuandmed. Sinihele OÜ ei avalda Teie poolt sisestatud andmeid kolmandatele isikutele (välja arvatud seadustes ettenähtud erandid). Andmeid kasutatakse ainult tellimuse täitmiseks, kauba edukaks kohale toimetamiseks ja tellimusega seotud küsimuste lahendamiseks. Kui olete andmed sisestanud, kontrollige oma tellimus üle. Veenduge, et olete kõik soovitud tooted lisanud ning valige sobivaim saatmisviis.

TARNEAEG

Kõik Õhupallikeskuse e–poe kaup asub meie laos ja ilma tarneajata.
Tellimuse täitmise tähtaega arvestame makse laekumisele järgnevast tööpäevast. Kaup pannakse teele esimesel võimalusel, kuid mitte hiljem kui 3 tööpäeva jooksul.

Juhul, kui vajate tooteid kindlaks kuupäevaks, andke meile sellest teada e-posti aadressile info@ohupallikeskus.ee või kirjutage info tellimust tehes Tellimuse märkused lahtrisse, võtame kindlasti Teie informatsiooni arvesse.

TOODETE TAGASTAMISE TINGIMUSED

Juhul kui tellitud tooted või mõni toode ei vastanud Teie ootustele siis on Ostjal õigus tellimuse esitamise järgselt lepingust taganeda. Ostja kohustub sellest võimalikult kiiresti Müüjat kirjalikult teavitama. Kirjalik teade tuleb saata elektronposti aadressile info@ohupallikeskus.ee. E-maili sisusse tuleb märkida tellimuse number, millest soovitakse taganeda, põhjus ning lisada kliendi kontaktandmed (eesnimi, perekonnanimi, tellimuse esitamise kuupäev, kontakttelefon, konto number).

Ostjale kehtib 14-päevane lepingust taganemisõigus. Tähtaeg algab päevast, mil kaup on Ostjale kättetoimetatud.

Lepingust taganemisel tuleb Kliendil ostetud toode viivitamatult, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul pärast lepingust taganemisest teatamist, tagastada.

Tagastatav toode peab olema puudusteta, täiskomplektne, originaalpakendis ja kasutamata.

Originaalpakendi tingimus ei kehti toodetele, mis on ostetud „pakendita“.

Müüja kannab Kliendi tasutud summa tagasi viivitamata, kuid mitte hiljem kui 30 päeva jooksul alates lepingust taganemise teate kättesaamisest.

Kauba saatekulu ja tagastamise kulu tagastamisele ei kuulu. Kauba vahetamisega kaasnevad transpordikulud jäävad Ostja kanda. Tagastamisel peab toode olema markeeritud saatja ja saaja kontaktandmetega.

Juhul, kui tellitud kaup on defektne, ostab Müüja kauba tagasi vastavalt kauba eest tasutud väärtusele. Ostja teavitab defektse kauba saamisest ohupallikeskus.ee e-poodi viivitamatult, saates vastavasisulise e-kirja aadressile info@ohupallikeskus.ee

Kui tagastatav kaup või müügipakend on rikutud, on Sinihele OÜ-l õigus tagastatud tootest keelduda.

ISIKUANDMETE TÖÖTLEMINE

Õhupallikeskuse veebipoe isikuandmete vastutav töötleja on Sinihele OÜ asukohaga Tiigikurvi, Padise küla, Harjumaa 76001, tel +372 555 132 55 ja e-post info@ohupallikeskus.ee

Töötleme Teie nime, telefoninumbrit ja e-posti aadressi; kauba kohaletoimetamise aadressi; pangakonto numbrit; kaupade ja teenuste maksumuse ja maksetega seotud andmeid ehk ostuajalugu.

Isikuandmeid kasutatakse kliendi tellimuste haldamiseks ja kauba kohaletoimetamiseks. Ostuajaloo andmeid, nagu ostu kuupäev, kaup, kogus, kliendi andmed, kasutatakse ostetud kaupade ja teenuste ülevaate koostamiseks ning kliendieelistuste analüüsimiseks. Pangakonto numbrit kasutatakse kliendile maksete tagastamiseks. Isikuandmeid, nagu e-post, telefoninumber, kliendi nimi, töödeldakse selleks, et lahendada kaupade ja teenuste osutamisega seonduvaid küsimusi.

Isikuandmete töötlemine toimub kliendiga sõlmitud lepingu täitmiseks. Isikuandmete töötlemine toimub juriidilise kohustuse täitmiseks (nt raamatupidamine ja tarbijavaidluste lahendamine).

Isikuandmeid edastame Veebipoe klienditoele ostude ja ostuajaloo haldamiseks ja kliendiprobleemide lahendamiseks. Nime, telefoninumbri ja e-posti aadressi edastame kliendi transporditeenuse pakkujale. Kui tegemist on kulleriga kohaletoimetatava kaubaga, siis edastame lisaks kontaktandmetele ka kliendi aadressi. Raamatupidamises vajalikke isikuandmeid edastame oma raamatupidajale raamatupidamistoimingute tegemiseks. Isikuandmeid edastame infotehnoloogia teenuste pakkujatele, kui see on vajalik Veebipoe funktsionaalsuse või andmemajutuse tagamiseks.

Säilitame selliseid andmeid, mida on vaja säilitada raamatupidamiseks või tarbijavaidluste lahendamiseks. Maksetega ja tarbijavaidlustega seotud vaidluste korral säilitatakse isikuandmeid kuni nõude täitmiseni või aegumistähtaja lõpuni. Raamatupidamise jaoks vajalikke isikuandmeid säilitatakse seitse aastat.

Isikuandmete kustutamiseks tuleb võtta ühendust klienditoega e-posti teel info@ohupallikeskus.ee. Kustutamistaotlusele vastatakse mitte hiljem kui kuu aja jooksul täpsustamaks andmete kustutamise perioodi.

ETTEVÕTTE ANDMED

Ettevõte: Sinihele OÜ; reg nr: 12171238; KMKR nr: EE101652454

E-poe aadress: Tiigikurvi, Padise küla, Harjumaa 76001

Klienditugi: info@ohupallikeskus.ee; 555 132 55

LISAINFO

Lisaküsimuste tekkimisel võtke meiega kindlasti ühendust e-maili teel info@ohupallikeskus.ee. Anname enne ostu sooritamist võimalikult täpse ja põhjaliku ülevaate pakutavatest toodetest. Teavitage meid ka juhul, kui ei leia tootevalikust Teid huvitavat toodet – aitame meelsasti selle hankimisel. Kui soovite osta toodet, mis on laost otsas või kui valitud toodet ei ole Teie jaoks piisavas koguses, siis võtke meiega ühendust e-maili teel info@ohupallikeskus.ee